jackraerl

jackraerl

@pazino

ارزش و اهمیت ساختار ها در معماری مدرن
معماران و طراحان این سبک طراحی داخلی علاقه شدیدی به استفاده از متریال های پایه و طبیعی دارند ، این افراد دوست دارند از هر ماده ای به صورت خام استفاده کنند و هیچ تغییری بر روی آن اعمال نکنند . به عنوان مثال ، از پلی استر به جای رنگ برای پوشش دادن سطح چوب استفاده می کنند . این افراد بر این باور هستند که متریال حس دارند و دست بردن در ساختارهای اصلی این متریال باعث آسیب جدی به روح و روان ما می شود ، به همین دلیل ، بهتر است تنها از ساختار پایه برای دکوراسیون فضای خانه استفاده کنید .
چیدمان و زیباسازی فضا با توجه به الگوی مدرن
برای پیاده سازی سبک مدرن می توانید از فرم ال ، دایره ای و نیم دایره استفاده کنید . جالب است بدانید ، فرم غیر رسمی و نامتقارن صمیمیت و حس و حال محیط را زنده میکند .بایستی بدانید طراحان سبک مدرن از متریال شیشه برای افزایش محیط فعالیت استفاده می کنند . برای جدا سازی فضا میتوانید از پرده های ساده و ابتدایی استفاده کنید و به وسیله این تجهیزات محیط زندگی خود را زیبا سازید .
همچنین دقت کنید که
رنگ ها، نقش مهمی در تعیین احساس ما نسبت به محیط اطراف مان دارند . اضافه کردن یک ترکیب رنگی جدید به محیط، میتواند روح تازه ای به آن ببخشد و احساس تازگی و طراوت را برای ساکنین آن به ارمغان آورد. برای انتخاب رنگ و اینکه بدانیم چه رنگ هایی باهم ست می شوند و به هم می آیند باید این نکته را مد نظر قرار بدهید که رنگ ها میتوانند در مکان ها و شرایط مختلف، اثرات متفاوتی از خود باقی بگذارند. جالب است بدانید که اثرات رنگ ها فقط برروی مکان نیست بلکه روی ذهن انسان هم تاثیر گذار است. یک رنگ مثل قرمز میتواند به شما هیجان را القا کند و یک رنگ مثل آبی میتواند برای شما تداعی گر حس آرامش باشد.
https://wikisara.com/دکوراسیون-مدرن/

No tagged sessions yet